براکت

براکت چیست ؟

سامانه مدیریت آموزش براکت، نرم‌افزاری جامع برای سازماندهی و اجرای امور آموزشی به صورت یکپارچه است.
امروزه یکی از مهم‌ترین نیاز‌ها و دغدغه‌های جهان، آموزش مجازی است. براکت که بر همین اساس ایجاد شده است، به صورت‌ تحت‌وب و اپلیکیشن قابل‌اجرا بر روی انواع سیستم‌عامل‌ها، با استفاده از حداقل امکانات سخت‌افزاری است.

با براکت، آموزش یک فرآیند
متمرکز و کامل است

۱

پنل  آموزش  شخصی و منحصربه فرد

۲

ارتباط سراسری اولیا و دانش‌آموزان با مسئولین

۳

بستر  کامل ارائه و کلاس آنلاین

براکت، سامانه‌ای پویا

همواره درتکاپو

امکانات و قابلیت‌های براکت، بر اساس نیازها و دغدغه‌های دانش‌آموزان و معلمین طراحی شده است. کارشناسان ما در حوزه آموزش با جستجو و تحقیق در زمینه آموزش آنلاین، این نیازها و مشکلات را شناسایی کرده و به دنبال حل و رفع آن‌ها، دست در دست گروه فنی مجرب اقدام به پیاده‌سازی ابزارها و امکانات لازمه در براکت کردند. اما این پایان راه نیست! پس از پیاده‌سازی براکت و با گذر زمان، مسائل و مشکلات جدیدی کشف می‌شوند حتی ممکن است شما عزیزان درخواست‌ها و پیشنهاداتی داشته باشید. کارشناسان ما مشتاقانه نظرات شما را بررسی کرده و به مرحله اجرا می‌رسانند.

 

اهدافمان

 مقصد ما

 به جرئت می‌توان گفت مسئله آموزش از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین مسائل یک جامعه و کشور است. براکت، بستری بی‌انتها برای ارتقای فضای آموزشی است. هدف ما این است این بستر را در همه ابعاد تا حد امکان گسترش دهیم. امکانات و ابزارهای داخلی، محتوا آموزشی و مهارتی، بستر مجازی آموزش تعاملی و… از نمونه‌های بی‌انتهای گسترش این بستر هستند.

دیدگاهمان

آینده‌ی ما

تلاش و همت ما، همواره در راستای بهبودی شرایط آموزشی و ایجاد برابری و عدالت در این فضا است. ما معتقدیم تمام فرزندان این مرز و بوم دارای استعدادهای مختلف و ارزشمند هستند. ما می‌خواهیم بستری مجازی برای آموزش ایجاد کنیم که بر خلاف فضای حضوری که گاهاً نابرابری امکاناتی و محتوایی را به همراه دارد، محیطی با امکانات کامل را برای همگان فراهم آوریم. 

پنل‌های متنوع و گسترده‌

براکت، همگام با نیازها

پنل براکت، با توجه به نیازهای اصلی فضای آموزشی مدارس، بخش‌های مختلف را طراحی کرده است. در این فضا سعی شده است از مسائل مربوط به اساتید و مسئولین، تا ارتباطات و خواسته‌های اولیا مدنظر گرفته شوند.

سازماندهی و نظارت جامع برای تکالیف

امتحانات جامع و کوییزهای کلاسی

ارتباط گسترده با دانش آموز

اطلاع‌رسانی و ارتباط با اولیا

محتوای چندرسانه‌ای

امکان ارائه محتوا در انواع فرمت برای دانش‌آموزان و همچنین معلمین و مسئولین در پنل، تعبیه شده است. ویدیوهای آموزشی، فایل‌ها، تصاویر، پاورپوینت و… نمونه فایل‌های پشتیبانی شده در این بستر هستند.

امکانات ارائه تمام دروس

در داخل پنل، امکاناتی متنوع برای اراِئه و توضیح و همچنین انتقال مفاهیم مختلف براب معلمین ایجاد شده است. همچنین تخته در بستر ارائه امکان نوشتن انواع معادلات ریاضی و اشکال هندسی را فراهم می کند.   

محتوا آموزشی

علاوه بر محتوای ارائه شده به صورت نوشتار و فایل، کلاس هایی که در طول ترم برگزار می شوند، شامل محتوایی با ارزشی است که از خدمات ما امکان ضبط و ذخیره کلاس های آنلاین برگزار شده را است.  

آموزش کامل،هرکجا که باشید!

یادگیری و آموزش آنلاین

از برتری‌های سیستم‌های آموزش آنلاین، دسترسی آسان از همه‌جا به آن‌ها است. بسیار مهم است که این بستر در دسترس، از کیفیت کافی نیز برخوردار باشد و از همه جوانب آن کامل باشند.

بیایید  با هم یاد بگیریم! 

یادگیری کارکردی است که با آن، دانش، رفتارها، توانمندی‌ها یا انتخاب‌های نو یا موجود به ترتیب، درک یا تقویت و اصلاح می‌شوند. در نهایت همگی ما نیاز به یادگرفتن داریم. هر لحظه که یادگیری را متوقف کنیم از همان لحظه دیگر پیشرفتی نخواهیم کرد.

ما و شما در کنار هم برای فردای ایران…

 

989123501476+

info@blueprintco.ir